Webinar blauwtong 11 februari

Zoomfunctie

Moeite met het lezen van de tekst? Vrijwel alle populaire browsers geven u controle over hoe groot websites worden weergegeven.

  • Windows
    Mac OS
  • Zoom in
  • Zoom uit
  • Zoom 100%
  • Muiswiel op / neer

Diersoorten

Webinar blauwtong 11 februari

3-2-2025: 

GD organiseert, in samenwerking met WBVR, op dinsdag 11 februari om 13.30 uur een webinar over blauwtong. In dit webinar kijken we kort terug op de resultaten van verschillende onderzoeken rondom blauwtong sinds de start van de uitbraak in september 2023, waaronder de bevinding van BTV-12 in 2024.

Experts op het gebied van blauwtong, René van den Brom, Katrien van den Brink en Inge Santman-Berends (GD) en Melle Holwerda (WBVR), lichten de resultaten toe van de impact van BTV-3 op rundvee en kleine herkauwers in 2024, het effect van vaccinatie en bespreken de lopende onderzoeken en hun verwachtingen voor wat betreft blauwtong in 2025.

Je kunt vragen vooraf indienen via het aanmeldformulier. Tijdens het webinar worden de meest gestelde vragen behandeld.

Aanmelden

Oude browser

We zien dat u gebruik maakt van een verouderde browser. Niet alle onderdelen van de website zullen daardoor goed functioneren. Download nu de laatste versie van uw browser om veilig te kunnen surfen.

GD maakt gebruik van cookies om onze website te analyseren en de functionaliteit te verbeteren. Meer info vind je in ons cookiebeleid.